Процедура приватизації «Президент-готелю» буде поновлена найближчим часом — джерело

Процедура приватизації “Президент-готелю”, яка була призупинена у квітні відповідним розпорядженням в.о. президента О. Турчиновим, буде поновлена найближчим часом. Повідомили власні джерела у правоохоронних органах.

“Процедура (приватизації, — ред.) була призупинена для того, щоб МВС перевірило дотримання вимог закону під час приватизації. Київ (столичні органи внутрішніх справ, — ред.) усе перевірив. Ніяких кричущих порушень там немає. Все як завжди. Тому, найближчим часом приватизацію поновлять”, — зазначив співрозмовник агентства.

Крім того, за його словами, вагомих підстав призупиняти приватизацію фактично не було.

“Я думаю, це була спроба виграти час, аби домовитися. Однак, судячи з усього, не домовилися”, — уточнив він.

За даними ЗМІ, “Президент-готель” Фонд державного майна України у 2004 р. передав в управління Державному управлінню справами, яке в 2009 р. здало його в оренду на 25 років будівельній компанії “Квадр”, що входить до бізнес-групи міліонерів Олександра Грановського і Бориса Кауфмана. ДУС неодноразово намагалося розірвати зазначений договір оренди в суді.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, напередодні “Антикорупційне бюро України” вимагло зупинити дію указу в.о. президента Турчинова від 24 березня про пришвидшення приватизації “Президент-готелю”.

Після чого, у прес-службі Глави держави повідомили про те, що О. Турчинов підписав розпорядження (№ 378/2014-рп від 1 квітня 2014 р.), яким призупинив приватизацію “Президент-готелю” та інших об’єктів для перевірки дотримання вимог щодо процедури приватизації.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!