Брюссель і Київ домовилися підписати економічну частину угоди про асоціацію після виборів

Брюссель і Київ домовилися підписати економічну частину угоди про асоціацію " в найкоротші терміни після виборів на Україні ". Відповідна домовленість була досягнута на спішно організованої в бельгійській столиці зустрічі Єврокомісії та представників київської влади з посиланням на російські ЗМІ.

«Сторони домовилися про необхідність підписання економічного блоку Угоди про асоціацію якомога швидше після демократичного обрання президента України на виборах 25 травня»,— повідомило європейське дипломатичне джерело в кулуарах зустрічі.

Нагадаємо, політичний блок Угоди про асоціацію був урочисто підписаний в Брюсселі 20 березня. Водночас, ця частина становить не більше 2% тексту всього документа. Для підписання основної — економічної — частини, яка має створити умови для формування зони вільної торгівлі і, як наслідок, відкриття українського ринку для європейських товарів, необхідна поява в Києві легітимної влади.

Водночас, підписання економічного блоку Угоди не означатиме його вступу в силу, оскільки воно ще має бути ратифіковано парламентами України і всіх 28 країн ЄС.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!