У Порошенка готові публічно формувати коаліцію

Блок Петра Порошенка розраховує на утворення широкої коаліції за підсумками парламентських виборів.

Про це сказав один з лідерів БПП Володимир Гройсман на прес-конференції в Укрінформі у середу, повідомляє кореспондент агентства.

«Ми очікуємо на досить широке створення коаліції… ми абсолютно відкриті до публічного, прозорого формування як коаліційної основи, так і майбутнього уряду»,— сказав Гройсман.

Він повідомив, що проект коаліційної угоди, що базується на президентській стратегії «Україна 2020», передано як політичним партнерам «Народному фронту», «Самопомічі» та «Батьківщині». За словами Гройсмана, у цій якості потенційно може розглядатися і Радикальна партія Ляшка.

«Проект коаліційної угоди враховує найкращі європейські практики, щоб сформувати чіткий і ясний план дій… щоб Україна врешті-решт почала жити по-новому»,— сказав віце-премʼєр, додавши, що втілення запропонованого пакету реформ дозволить Україні у 2020 році подати заявку на вступ до Європейського Союзу.

Гройсман зазначив, що у БПП розраховують отримати орієнтовно 130 мандатів народних депутатів і сформувати найбільшу фракцію у новообраній Верховній Раді.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!