На Донеччині порахували ще два округи, один з них "проблемний"

У Донецькій області опрацювали округи № 46 з центром в Артемівську та проблемний округ № 50 з центром у Красноармійську.

Згідно з сайтом ЦВК, на окрузі № 50, де заявляють про масові фальсифікації, за результатами обробки 100% протоколів перемагає Євген Гєллєр, який набирає 39,54% — 27674 голоси. Водночас Байсаров набирає 32,87 — 23,008 голосів.

Раніше повідомлялося про фальсифікації на цьому окрузі. Так на деяких дільницях збільшено явку. Крім того, розходяться результати в протоколах з мокрими печатками та з результатами, вказаними на сайті ЦВК. Лише за двома сфальсифікованими протоколами Гєллєр отримав майже на 2 тисячі голосів більше.

Як відомо, Гєллєр родом з Донецька. До останнього він вважається людиною Ахметова. Також його повʼязували з родиною Януковича. З 2006 року він є депутатом ВР від Партії регіонів. В останньому скликанні очолював бюджетний комітет.

Байсаров є також депутатом від Парії регіонів. він є президентом Акціонерного товариства "Вугільна компанія «Шахта Красноармійська-Західна № 1».

Як відомо, і Гєєлєр, і Байсаров — один з депутатів, який проголосував за диктаторські закони 16 січня.

На окрузі № 46, згідно з даними сайту ЦВК переможцем є Сергій Клюєв, який отримав 47,4% голосів. Його найближчий суперник отримав 27,49%.

Як відомо, Сергій Клюєв є братом Андрія Клюєва, колишнього голови адміністрації президента, якого вважають організатором розгону студентів на Майдані 31 грудня.

Клюєв також голосував за диктаторські закони 16 січня. Під час майдану його рахунки були заблоковані в Австрії.

У селі Рудики розташоване земельне володіння Клюєвих, яке розкинулося на 17 гектарах.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!