Перший загальноукраїнський круглий стіл національної єдності відбудеться 14 травня

У Верховній Раді 14 травня о 16.30 почнеться загальноукраїнський круглий стіл національної єдності, як повідомили нам у прес-службі Кабінету міністрів України.

«14 травня 2014 року відбудеться Перший всеукраїнський круглий стіл національної єдності. Початок заходу о 16.30»,— йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, про ініціативу проведення Першого загальноукраїнського круглого столу національної єдностіоголосили 8 травня у своїй спільній заяві в.о. Президента України, Голова Верховної Ради УкраїниОлександр Турчинов і Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Ми готові до розмови з усіма, хто має легітимні політичні цілі і готовий відстоювати їх законнимизасобами — з тими, хто не має крові на своїх руках. Ми запрошуємо представників усіх політичних сил зусіх регіонів, громадянського суспільства, наукових кіл до діалогу з усіх питань та викликів, якіпостають зараз перед українським народом»,— йдеться у заяві.

О.Турчинов і А.Яценюк наголосили, що метою цього діалогу є формування національногоконсенсусу з ключових для українського суспільства проблем. Напрацьовані пропозиції за участю всіхполітичних сил будуть імплементовані Верховною Радою України, у тому числі через механізмивнесення змін до Конституції та законодавства України, зазначили Голова Верховної Ради України іПрем’єр-міністр України.

О.Турчинов і А.Яценюк запросили усіх учасників політичного процесу, а також представниківгромадськості активно долучитися до реалізації цієї ініціативи.

До участі у роботі круглого столу запрошені Президенти України Леонід Кравчук і Леонід Кучма,Прем’єр-міністр України А.Яценюк та урядовці, народні депутати України, кандидати у ПрезидентиУкраїни, керівники обласних адміністрацій та голови обласних рад, представники органів місцевогосамоврядування, науковці, представники релігійних організацій, бізнес-кіл, громадських таміжнародних організацій, громадські діячі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!