Екс-регіонали сказали, за що голосуватимуть разом з коаліцією

«Опозиційний блок» співпрацюватиме з коаліцією по ключових питаннях для стабілізації ситуації в Україні.

Про це заявив га брифінгу в понеділок керівник блоку Юрій Бойко, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми в опозиції до сьогоднішньої влади, і це наша принципова позиція… Щодо питань державної безпеки, благоустрою людей і кілька питань, які повʼязані з життям нашої країни, то ми не ставатимемо в опозицію. Ми вважаємо, що ситуація в Україні настільки серйозна, що по ключовим і принциповим питанням, від яких залежить майбутнє нашої країни, ми будемо підтримувати рішення такі, щоб підтримувати це майбутнє»,— сказав Бойко.

Водночас він наголосив, що «Опозиційний блок» передусім докладатиме зусиль для ухвалення низки соціальних законів. «Перш за все, ми виконуватимемо обіцянки, дані нашим виборцям під час агітації. Це ряд соціальних законів, направлених на підтримку людей та збільшення виплат, також соціальних законів для найбільш постраждалих верств населення — таких, як пенсіонери, матері-одиночки. Робитимемо все, щоб отримати підтримку нового парламенту і провести ці закони»,— зазначив Бойко.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи підтримає «Опозиційний блок» Мирний план Порошенка, керівник блоку сказав: «Ми підтримаємо будь-який план, який принесе мир на території, постраждалі від воєнного конфлікту».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!