В Україні починається епоха реформ — євродепутат

Результати виборів в Україні свідчать про велику підтримку в суспільстві проєвропейських реформ, адже український політичний клас вже давно не мав такого історичного шансу.

Це наголосив польський політик, євродепутат від партії «Польща разом» Павел Коваль, зазначає Польське радіо.

«Якби це (результати екзит-полів — ред.) підтвердилося, то виявиться, що прореформаторські бажання українців — ще більші, ніж ми цього сподівалися. Адже Яценюк сам представлявся у передвиборчій кампанії як «камікадзе реформ». Він вважав, що немає іншого виходу, і він може присвятити своє політичне майбутнє задля проведення необхідних реформ. Щоправда, досі він не провів занадто багато реформ. Але результат Народного фронту показує, що Порошенко, однак, буде змушений покликати Яценюка на премʼєра, і що в Україні починається епоха реформ»,— підкреслює Коваль.

Нагадаємо, за результатами Національного екзит-полу, «Блок Петра Порошенка» набрав 23,1% голосів, «Народний фронт» Яценюка — 21,2%, «Самопоміч» Садового — 13,4%, «Опозиційний блок» колишніх регіоналів — 7,6%, «Радикальна партія» Ляшка — 6,4%, ВО «Свобода» Олега Тягнибока — 6,3%, «Батьківщина» Юлії Тимошенко — 5,5%.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!