"Опозиційний блок" сподівається провести в Раду 50-60 депутатів

Фракція партії «Опозиційного блоку» у Верховній Раді з урахуванням депутатів, обраних у одномандатних округах, нараховуватиме щонайменше 50-60 народних депутатів, вважає керівник штабу партії Сергій Ларін.

«Ми прогнозуємо і бачимо, що десь 30 депутатів-мажоритарників можемо мати, які увійдуть до фракції „Опозиційного блоку“, що в нашій фракції буде, як мінімум, 50-60 народних депутатів»,— сказав він на брифінгу в штабі у неділю, 26 жовтня, коментуючи попередні результати виборів, передає «Інтерфакс-Україна».

Ларін також заявив, що в партії бачать «впевнене третє місце» за партійними списками з результатом від 10% до 12%.

Він пояснив, що показники екзит-полів, які ставлять «Опозиційний блок» на четверте місце з результатом близько 7,5-9% (близько 23 депутатів), повʼязані з тим, що не всі прихильники партії вирішили відкрито визнавати підтримку на виході з дільниць.

Кандидат в народні депутати від партії «Опозиційний блок» Сергій Льовочкін також переконаний, що результат партії значно вищий, аніж дані, які демонструють екзит-поли.

"Я вважаю, що результат "Опозиційного блоку «значно вищий, ніж ті цифри, які зараз називають в екзит-полах, і я переконаний, що при підрахунку голосів, ми побачимо набагато серйозніший результат»,— сказав Льовочкін, повідомляє прес-служба фонду «Нова Україна», засновником якого він є.

Льовочкін вважає, що вибори проходили в атмосфері «безпрецедентного тиску і залякування людей» і підкреслив, що «Опозиційний блок» боротиметься за кожен голос.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!