Луценко розповів про роль екс-регіоналів у новій Раді

Наявність у парламенті представників колишньої «Партії Регіонів» служитиме запобіжником від чвар між демократичними силами.

Таку думку висловив керівник партії «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко, передає кореспондент Укрінформу.

«В парламенті, безперечно, будуть представники того старого минулого, до якого ми не маємо права повертатися, і це постійно буде нам нагадувати про необхідність обʼєднання та недопустимість міждемократичних чвар. Я думаю, що це буде таким спеціальним сигналом «СТОП», якщо ми захопимося 2005-2007 роками»,— сказав Луценко.

Водночас він відзначив, що за списками «Опозиційного блоку» балотується багато людей, з якими йому буде складно спілкуватися. «Опозиція в будь-якій країні є потрібною, хоча в нашому випадку це не дуже приємна опозиція, там є обличчя, які особисто мені складно бачити, але, імовірно, повинні бути у парламенті колишні регіонали, аби ми чітко памʼятали, до чого не маємо права повернутися, та постійно чули, що загрожує українському європейському вибору»,— зазначив керівник «Блоку Петра Порошенка».

Луценко наголосив, що проходження «Опозиційного блоку» до парламенту є додатковим свідченням демократичності сьогоднішніх виборів. «Це нормальний процес, було б, навпаки, дивно, якби сьогодні жоден представник колишньої більшості не потрапив до парламенту. Це було б свідченням чогось штучного на цих виборах. 7,7% за партійними списками «Опозиційного блоку» є свідченням того, що в країні залишилися жити ті, хто свого часу привів до влади Януковича, ці люди не навчилися ані Майданом, ані агресією на сході, ані навіть українським Відродженням, котре прокотилося всією країною»,— підкреслив він.

«Це свідчення того, що реванш антиукраїнських сил хоч і неможливий у такому розмірі, як у 2010, але все ще вірогідний. Кожен голос, слухняний за колишню «Партію Регіонів» є застереженням про згода демократичних сил у цьому парламенті»,— резюмував Луценко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!