Порошенко чекає від нової Ради змін у Конституцію

Багато реформ, у тому числі, судова і реформа децентралізації, вимагають внесення змін до Конституції, тому Президент розраховує на формування нової коаліції у 300 голосів.

Про це він заявив на прес-конференції у виборчому штабі, передає кореспондент Укрінформу.

«Я зацікавлений у тому, щоб у нас була коаліція у 300 голосів. Я зацікавлений у тому, щоб ми здійснили фундаментальні зміни Конституції, у тому числі зміни щодо децентралізації, без якої країна не виживе»,- сказав Президент.

Він зазначив, що оскільки для проведення значної частини реформ потрібні конституційні зміни, двері коаліції будуть відкритими.

За словами Глави держави, йому б дуже хотілося, аби у новому парламенті були представлені нові традиції. «Квот у нас не буде, тому що це я обіцяв українському народу. У нас є десять днів, протягом яких ми повинні сформувати новий, я сподіваюся, кращий уряд в Україні, тому що жоден інший з тими викликами, які сьогодні стоять перед країною, не впорається»,- наголосив Президент.

Водночас він ухилився від відповіді на запитання про кандидатуру Премʼєр-міністра.

Відповідаючи на запитання журналіста, він зазначив: «Якщо ви хочете запитати, чи бачу я «Народний фронт» в якості партнера по коаліції, моя відповідь — так. Це основні наші партнери, ми точно маємо бути разом»,- зазначив Президент. Водночас він додав, що будуть відкриті пропозиції для дуже багатьох, але точно не для Опозиційного блоку.

Нагадаємо, за даними Національного екзит-полу, «Блок Петра Порошенка» набрав 23,1% голосів виборців.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!