Турчинов проголосував і не сказав, чи готовий стати спікером

Голова Верховної Ради Олександр Турчинов проголосував на парламентських виборах і назвав їх важливим кроком оновлення української влади.

Про це він заявив журналістам після голосування, передає кореспондент Укрінформу.

«Після цих виборів відбудеться важливий крок оновлення української влади. я маю велике сподівання, Що парламентські вибори відбудуться чесно та прозоро…, що ми зможемо отримати демократичну, проєвропейську патріотичну більшість, яка швидко сформує новий уряд, і Україна піде європейським шляхом оновлення, побудови сильної незалежної держави»,— сказав Турчинов.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи готовий він очолити нову Раду, спікер зазначив, що «це залежить не від чиїхось бажань, а від нової парламентської більшості, і саме вона буде визначати нове керівництво Ради й уряду».

Водночас Турчинов сподівається, що склад нової Верховної Ради можна буде спрогнозувати вже сьогодні ввечері. «Сьогодні ввечері ми зможемо з вами спрогнозувати архітектуру нової Верховної Ради, бо екзит-поли зазвичай дають не точні результати щодо представництва у новому парламенті»,— сказав Голова ВР.

Турчинов прийшов на виборчу дільницю разом зі своєю дружиною.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!