«Опозиційний блок» може вийти на друге місце на виборах завдяки не охопленими соціологією виборцям

Не охоплені соціологією виборці можуть вивести на друге місце у виборчих перегонах “Опозиційний блок”. Так прокоментував результати останніх соцопитувань політолог Кость Бондаренко.

“Раніше цей феномен приносив результат партії Тимошенко. Вона завжди фінішувала з показником вище, ніж прогнозували соціологи. Але сьогодні цей прихований виборець перейшов до Опозиційному блоку”, — зазначив політолог.

За словами Костя Бондаренка, нинішні показники “Опозиційного блоку” на рівні 8,2% не відображають реальну картину, оскільки підтримка опозиції в Україні традиційно виявляється вищою, ніж відображають соцопитування.

“Частина людей залякана і боїться відкрито заявляти про свої симпатії до опозиції. Вони не йдуть на контакт із соціологами. Соціологи їх просто не бачать, або бачать в числі прихильників інших партій”, — вважає експерт.

Відповідно до оголошених сьогодні результатів опитування Українського інституту соціальних досліджень ім. Олександра Яременка, “Опозиційний блок” проходить в парламент з показником 8,2%. Стільки ж набирає “Батьківщина”.

Лідирує у виборчій гонці Блок Порошенко з 27,2% голосів опитаних. За “Народний фронт” готові проголосувати 13,9%, за “Радикальну партію” — 12,5%, за “Самопоміч” — 7,2%. Решта партій не долають 5% бар’єр.

Це останні дані соціологічних опитувань, які можуть бути оголошені до виборів. Згідно зі статтею 67 Закону “Про вибори народних депутатів України” оголошення даних соціологічних опитувань впродовж двох останніх днів до виборів заборонені.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!