Україна має подолати «спадщину» Януковича — голова місії СКУ

Голова спостережної місії Світового конгресу українців Петро Штик заявив, що Україна має впоратися з «реальністю», яка склалася після втечі екс-президента Віктора Януковича.

Про це він сказав в ефірі Еспресо.TV.

За словами СКУ, Україна повинна подолати присутність поплічників Януковича у владі: «Я думаю, що кожна країна має свої реальності. Я думаю, що це є в кожній країні, є свій закон, свої права і кожна країна має в тій реальності жити, поки що в Україні це є реальність і Україна має з цим справлятися».

Штик також розповів про роботу його спостережної місії під час виборів в Україні.

«Наша завдання це є волонтерська, всі наші спостерігачі приїздять за свої кошти в Україну, вона короткострокова. В нас не було поки що спостерігачів, які спостерігали за виборами, ми спостерігатимемо за ними саме під час виборів»,— сказав він і додав, що сам працюватиме в штабі Світового конгресу.

За словами голова місії СКУ, волонтери-спостерігачі почали моніторити виборчий процес в Україні заздалегідь.

«Наш колл-центр зв’язуватиметься з нашими спостерігачами по всій країні. 8 жовтня почали тут роботу. Я чесно мужу сказати, я буду готовий зробити висновки в понеділок після виборів, поки що ми дивимося на цей процес. Ми не можемо поки що дати оцінку виборів, це було б несправедливо для цього процесу»,— зазначив він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!