Кандидати в президенти не надають людей до виборчих комісій — КВУ

На Дніпропетровщині не вистачає людей для формування дільничних виборчих комісій.

Про це заявив кореспонденту Радіо Свобода виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення ВГО «Комітет виборців України» Станіслав Жолудєв.

За його словами, така ситуація склалась на відміну від попередніх виборчих кампаній, в яких активно були залучені представники бюджетної сфери.

Крім цього, повідомив Жолудєв, виборчі штаби в регіоні мають не всі кандидати на посаду президента, відтак необхідна мінімальна чисельність волонтерів може бути не досягнута.

Також Жолудев розповів, що на Дніпропетровщині станом на 6 травня (останній день формування дільничних виборчих комісій) дільничні комісії сформували лише 9 окружкомів із 17. Створені дільничні комісії встигли провести перші засідання і отримати попередні списки виборців до речі.

Решта 8 комісій зможуть надати списки виборців дільничним комісіям у найкращому випадку 14 травня, а термін ознайомлення з ними закінчується 19 травня.

«У зв’язку з цим виборцям, у яких виникнуть проблемні питання, доведеться звертатися до реєстру виборців при органах місцевої влади, тобто потерпати від незручностей», – зазначив Жолудєв.

Він додав, що проблема з’явилася з вини кандидатів, адже саме їхні представники й штаби мають надати членів дільничних виборчих комісій.

Загалом, за даними керівника обласного відділення «Комітету виборців України», на Дніпропетровщині має бути сформовано 1776 дільничних виборчих комісій.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!