Від ГПУ вимагають розслідувати письменницьку діяльність В.Януковича з мультигонорарами

Нардеп Олександр Бригинець звернувся до Генпрокуратури з проханням з’ясувати, за яку зі своїх книг Віктор Янукович отримав гонорар у розмірі 15,5 млн грн. Про це УНН повідомили у прес-службі народного депутата.

"Така неймовірна сума гонорару — це ляпас українським митцям. Навряд хтось колись за історію України отримував такі величезні гроші за написання книжки, включно з найвідомішими і найтиражнішими бестселерами. Я переконаний, що гонорар у сумі 15,5 млн грн про які Янукович зазначив у декларації про доходи — це був звичайнісінький «відкат» або хабар. Українці повинні знати всю правду про Януковича та всі «золоті батони» в його комірчинах. Тому держава має розслідувати цю справу і з’ясувати хто і чому дав екс-президенту України цей хабар. А також розслідувати діяльність ТОВ «Друкарня „Новий світ“ у зв’язку із цією виплатою»,— заявив О.Бригинець.

Як відомо, згідно з декларацією, у 2012 році президентові України від ТОВ "Друкарня «Новий світ» виплачено авторську винагороду в сумі 15 млн 551 тис. грн відповідно до умов видавничого договору, укладеного у 2011 році.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!