Н.Савченко піддається впливу у психлікарні в РФ - Р.Хармс

Депутат Європарламенту від Німеччини Ребекка Хармс вважає обовʼязковим під час слухань у суді над Надією Савченко присутність незалежних міжнародних представників. Про це вона сказала в ефірі БТБ.

Так вона прокоментувала лист депутатів Європарламенту, які звернулися до президента РФ Путіну минулої п’ятниці з проханням про звільнення Надії Савченко та інших українських в’язнів.

“І ми як представники міжнародного співтовариства повинні гарантувати присутність громадськості при слуханні” справи Савченко “,— підкреслила вона.

„Справа Савченко“ має бути оперативно розглянута. Сподіваюся, що наше звернення посприяє цьому. Я б очікувала, що Надія Савченко буде звільнена разом з іншими затриманими в рамках обміну полоненими в рамках мирних переговорів між Україною і Росією. Саме час повернути її в Україну, тому що зараз вона піддається впливу в Інституті судової психіатрії. І взагалі вся справа Савченко — те, як її доставили в Росію, те, що її звинувачують у вбивстві, те, що з нею роблять зараз в цьому інституті, — все це суперечить міжнародному праву ”,— сказала депутат.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!