Нові санкції ЄС щодо Росії діятимуть з вівторка

Санкції ЄС щодо 13 осіб та 2 компаній, які додали до ”чорного списку” через ситуацію в Україні, почнуть діяти від вівторка, коли їхні імена будуть опубліковані в офіційному журналі ЄС. Після засідання міністрів закордонних справ країн ЄС у цьому списку тепер 61 прізвище. Деякі країни ЄС вимагають жорсткішої реакції на дії Кремля, деякі – навпаки, побоюються негативного впливу ширших санкцій на економіку своїх країн.

”Ми продовжимо наш тиск на росіян. І сьогодні ми вирішили, що продовжимо готувати третій пакет санкцій. Але чи будуть вони запроваджені, залежатиме від поведінки Росії в контексті українських виборів 25 травня” – повідомив міністр закордонних справ Великої Британії Вільям Гейґ.

Третій пакет санкцій передбачає запровадження певних обмежень щодо цілих секторів російської економіки.

”Росія знову уникла серйозних економічних санкцій: до чорного списку ЄС додали лише кілька імен. Але міністри закордонних справ домовилися, що не зволікатимуть з економічним покаранням Росії, якщо вона робитиме спроби вплинути чи запобігти президентським виборам в Україні”, – повідомляє з Брюсселя кореспондент ”Євроньюз”.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!