Україна заборонила на 3 роки в"їзд польским націоналістам, які підтримують ДНР

Українські прикордонники затрмиали на кордоні з Польщею групу журналістів, які працюють на видання націоналістичної організації Фаланга, передає портал польских націоналістів.

Зокрема, журналістам і активістам націоналістичної організації після перевірки документів було не тільки відмовлено у в’їзді в Україну, але й заборонено перетинати український кордон протягом трьох наступних років.

В самій організації подібний крок назвали підтвердженням наявності в Україні “чорних списків” з іменами політиків і журналістів, які не відтворюють пропаганду Києва. Також організація Фаланга пов’язує відмову у в’їзді в Україну з підтримкою націоналістами т.зв. ДНР, яку офіційно на території української держави визнано терористичною організацією.

“Фаланга”, створена в 2009-му році і очолювана істориком Бартошем Бекером, є спадкоємицею “Національно-радикального табору — Фаланга” (Oboz Narodowo-Radykalny — Falanga), який в тридцяті роки активно боровся за культурно-економічну самостійність польського народу від чужорідних елементів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!