Офіс КПУ в Миколаєві обстріляли яйцями, підготовленими для Шуфрича

Офіс закидали 15 молодих людей, що поверталися з-під готелю «Олександрівський», де вони так і не змогли дочекалися Нестора Шуфрича.

«Комуняку — на гілляку!», «Смерть ворогам!», «Слава Україні!» — ось такими гаслами супроводжувалося жбурляння яйцями активістами, більшість із яких була у шапках-балаклавах.

Водночас із цим, вони зірвали з офісу партії червоний прапор та іншу комуністичну символіку і забрали з собою, сказавши, що її спалять. Така акція тривала протягом кількох хвилин.

Як повідомляли ЗМІ, Народного депутата Нестора Шуфрича, що вранці у пʼятницю намагався виступити перед своїми прихильниками в Миколаєві, біля ОДА українські патріоти теж закидали яйцями. Політик похапцем утік. Приблизно дві сотні активістів перемістилися до готелю «Олександрівський», де зупинився і мав дати прес-конференцію нардеп. Вони пообіцяли Шуфричу «продовження бенкету», якщо він зʼявиться.

Але, прочекавши більше двох годин, більшість із них почала розходитися, адже стало відомо, що прес-конференцію Шуфрича було скасовано.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!