Олігархічні клани треба усунути від влади в Україні - О.Лукашенко

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що Україні потрібен жорсткий політичний курс. Таку думку він висловив на прес-конференції, передає білоруське інформаційне агентство БЕЛТА.

Олександр Лукашенко визнав, що складно прогнозувати, що він став би робити, будучи главою Української держави, оскільки треба бути глибоко втягнутим у ті процеси, які там відбуваються.

«Але я зараз ловлю себе на думці, що навряд чи мені вдалося б реалізувати жорсткий курс, на який я був би налаштований»,— зазначив білоруський лідер.

На його думку, Україні слід прибрати від влади олігархічні клани.

«Треба змести все олігархічні клани, прибрати їх від влади. Це перш за все. Але треба на когось спиратися. Але там без силових структур не обійдешся. А їх немає. Де їх взяти? — Сказав Олександр Лукашенко.— Адже в Україні чимало людей, здатних на це, але треба час, щоб їх зібрати навколо себе і дивитися, щоб тебе не прибрали і не пристрелили раніше, ніж ти їх збереш».

Але найголовніше, вважає Олександр Лукашенко,— заручитися підтримкою населення.

«Треба підняти народ, щоб він тебе підтримав»,— вважає він.

"І Порошенко ж не дурна людина, і у нього люди недурні, і, напевно, вони бачать ці проблеми, але чому не йдуть цим шляхом: або не хочуть, не можуть, або розуміють, що це неможливо. Тобто треба бути в цьому котлі, щоб намітити шляхи виходу з нього. Тому я б не поспішав, допустимо, сьогодні давати якісь рекомендації ",— додав він.

Зазначимо, раніше президент Білорусії Олександр Лукашенко розповів, що збирається знову взяти участь у наступній президентській кампанії, якщо йому це дозволить стан здоровʼя.

Він також запевнив, що після 21 року, проведеного на посаді президента країни, він спокійно поставиться до обрання іншого кандидата.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!