Українські артилеристи майстерно знищили десятки бойовиків під Бахмутівкою

У бою під Бахмутівкою загинули десятки бойовиків. Про це 16 жовтня в ефірі телеканалу «112 Україна» повідомив спікер РНБО Андрій Лисенко.

«У Бахмутівці теж після вчорашніх-позавчорашніх обстрілів і атак нам вдалося їх відбити. Є можливість поставляти озброєння, боєприпаси, продовольство. Дуже майстерно попрацювала там наша артилерія. Під час вчорашнього бою там загинули 2 наших військових, а противник, за нашими даними, сьогодні ховає десятки своїх людей»,— повідомив Лисенко.

Крім того, спікер РНБО додав, що біля Дебальцевого ситуація продовжує бути важкою.

«В Дебальцевому ситуація традиційно важка, тому що це стратегічний залізничний вузол. Його намагаються звільнити від наших військових. Але ми там дуже щільно окопалися, у нас там потужні інженерні споруди, і ми там нормально тримаємо оборону і будемо тримати далі»,— сказав Лисенко.

15 жовтня голова Луганської ОДА Геннадій Москаль заявив, що під Бахмутівкою понад сто бійців АТО потрапили в оточення, а також українські сили втратили значну кількість бронетехніки. Крім того, Москаль заявив, що з українського боку є загиблі та поранені, а ситуацію назвав критичною.

Пізніше у прес-центрі АТО підтвердили факт боїв під Бахмутівкою, а ситуацію охарактеризували як «складну, але контрольовану».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!