С.Соболєв не виключає появи окремого законопроекту про створення органу виконавчої влади з питань Криму

Сергій Соболєв не виключає появи окремого законопроекту про створення органу виконавчої влади з питань Криму. Про це народний депутат повідомив в коментарі УНН.

За його словами Закон Украйни “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”, автором якого він є, передбачає створення окремого спеціалізованого органу виконавчої влади, який має бути уповноваженим на вирішення питань, пов’язаних з анексованими територіями.

“У моєму законі дійсно є посилання на те, що такий орган має бути створений”, — сказав політик.

С. Соболєв зазначив, що Верховна Рада більше не ухвалювала з цього приводу ніяких додаткових законів, а прийняття конкретних рішень стосовно такого органу належать до компетенції Уряду.

“Ми це право передали Кабміну, і там вже мають визначитись. Можливо, вищевказаний окремий законопроект для цього і буде вноситись, аби врегулювати ці питання”, — додав народний депутат.

Нагадаємо, напередодні у ЗМІ, Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак повідомив про те, що Верховна Рада начебто “ухвалила закон про створення центрального органу виконавчої влади з питань Криму. На сьогодні цей закон ще не набув чинності”.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, на думку політолога Віталя Бали, проблемами Криму повинен займатися спеціалізований орган влади із відповідними повноваженнями.

Також нагадаємо, що В.о. Глави держави Олександр Турчинов вже вніс клопотання про введення посади віце-прем’єра з питань Криму.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!