Захист Савченко поскаржиться у ЄСПЛ на проведення льотчиці психекспертизи

Російське слідство навмисне ізолює українську льотчицю Надію Савченко від адвокатів і родичів, помістивши її у клініку ім. Сербського для проходжения стаціонарної психіатричної експертизи.

Про це після засідання суду у понеділок заявив адвокат українки Марк Фейгін, передає власний кореспондент Укрінформу у РФ.

«Ми вважаємо, що Надію Вікторівну Савченко свідомо ізолюють від можливості її контакту як із захистом, так і з її родичами»,— сказав він.

Фейгін наголосив, що засідання суду за скаргою захисту на проведення експертизи перенесене на 11 листопада, тобто відбудеться вже після її проведення.

«Це абсолютний нонсенс… Не можна оскаржити дію вже після того, як її було здійснено. Таким чином, слідство демонструє, що права Савченко на захист дійсно у Басманному суді з цього питання, з питання експертизи, абортувало. І це грубе порушення закону, яке ми як її захист будемо неодмінно оскаржувати у тому числі в Європейському суді з прав людини",— наголосив він.

У свою чергу адвокат Ілля Новіков повідомив, що Савченко була поміщена в стаціонар для проведення психіатричної експертизи в останній робочий день перед судом 10 жовтня. „Інакше як демонстративна неповага до судової процедури розгляду скарги ми це розцінити не можемо“,— сказав він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!