Демократичні сили домовилися підтримувати єдиних кандидатів по мажоритарці

Демократичні сили заявили про готовність обʼєднатися проти кандидатів від опозиції на мажоритарних округах і протиставити їм узгоджених єдиних кандидатів.

Представники проєвропейських політичних партій підтримали пропозицію кандидата в депутати від «Блоку Порошенко» Мустафи Найєма, яка прозвучало в пʼятницю в ефірі програми «Шустер Live», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Зараз є конкретна пропозиція. 13 молодих політиків з Вашого списку (ред — партія „Батьківщина“), списку Гриценко, „Народного фронту“, „Блоку Петра Порошенка“, „Свобода“ обʼєдналися з однією пропозицією. Так вийшло, що за законом зараз на деяких округах є люди, яких ми всі не любимо. Давайте разом обʼєднаємося, створимо єдиного кандидата і підтримаємо одну людину на округах. Будемо разом допомагати. Особисто я і мої колеги готові їздити по округах і робити конкретні кроки»,— запропонував Найем.

«Ми готові до цього. І ми вважаємо, що це єдино правильний шлях. Бо сьогодні ті 136 колишніх членів команди Януковича, а насправді його корумпованої кланової сімʼї, вони можуть прорватися…»,— відповіла керівник партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

У той же час, вона акцентувала увагу на тимчасове обмеження, яке існує у звʼязку з наближенням виборів.

«Можемо це зробити (узгодити і лобіювати єдиних кандидатів по мажоритарних округах — ред.) чисто технічно ще упродовж тижня. А потім це вже буде неможливо зробити. Тому давайте це прискоримо»,— додала Тимошенко.

Ідею обʼєднання підтримали також лідери партій «Громадянська позиція», «Свобода» та «За Україну», присутні в студії ток-шоу.

«Звичайно, „Свобода“ це підтримує»,— заявив керівник партії «Свобода» Олег Тягнибок, додавши, що його політична сила пропонувала такий варіант раніше, ще до початку передвиборчої кампанії.

Про приєднання до ініціативи Найєма також заявив кандидат в депутати від партії «Народний фронт» Вʼячеслав Кириленко.

«Я готовий на все, лише б поменше старих, а побільше нових. Але щоб потім ці нові не потонули в тих старих»,— сказав він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!