Грищенко з Дартом Вейдером передумали іти в Раду

Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію ще 10 кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах до Верховної Ради.

Відповідні рішення члени ЦВК прийняли на засіданні у четвер ввечері, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зокрема, Центрвиборчком скасував реєстрацію чотирьох самовисуванців, серед яких екс-міністр закордонних справ Костянтин Грищенко в ОВО № 185 (Херсонська область), Дарт Вейдер в ОВО № 219 (м.Київ), Олег Куценко в ОВО № 82 (Запорізька область), та Сергій Сподін в ОВО № 62 (Житомирська область).

Крім того, не балотуватимуться до парламенту й чотири кандидати, висунуті партією Сергія Тігіпка «Сильна Україна» в ОВО №№ 31, 32, 33 (Дніпропетровська область) та ОВО №№ 109 (Луганська область), а також по одному кандидату від КПУ в ОВО № 142 (Одеська область) і від Ліберальної партії в ОВО № 187 (Хмельницька область).

Як пояснили у ЦВК, скасування реєстрації зазначених кандидатів здійснено на основі поданих ними заяв про відмову від участі у передвиборчих перегонах.

Нагадаємо, радник Міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк раніше також зняв свою кандидатуру на позачергових виборах народних депутатів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!