Заступник Клімкіна передумав звільнятися і балотується в Раду

Заступник керівника МЗС Данило Лубківський, який у вересні заявляв про намір подати у відставку через незгоду з рішенням відтермінувати імплементацію Угоди про асоціацію, залишається на своїй посаді та балотується до Верховної Ради.

Про це він сказав під час зустрічі із журналістами у львівському прес-клубі Укрінформу.

«Я написав заяву на звільнення з цієї посади на знак протесту проти «відтермінування» на рік Угоди про асоціацію з ЄС, на знак того, що вона може стати заручницею третьої сторони, тим більше, що нею є держава-агресор. Проте відбулась ратифікація Угоди українським і європейським парламентами, затверджено план її імплементації у повному обсязі з технічними нюансами, які можна врегулювати. І цей процес уже зрушив. Це якраз відповідає моїм принципам. Тому підстав для відставки більше немає. А оскільки уряд її не прийняв, я де-факто залишаюсь на своєму посту»,— сказав Лубківський.

За його словами, він взяв відпустку на час виборчої кампанії і балотується до Верховної Ради по 118-му округу Львова. Як Лубківський також зазначив, якщо він буде обраний до ВР, то змінить МЗС на парламент, оскільки вважає, що саме Рада має стати ключем для змін у державі, для реформ, необхідних для входження у ЄС.

Нагадаємо, в середині вересня благодійник міністра закордонних справ Данило Лубківський повідомив, що йде у відставку через незгоду з заявою глави зовнішньополітичного відомства Павла Клімкіна щодо відтермінування імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС до кінця 2015 року.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!