У другому турі українці обиратимуть президента між П.Порошенком і С.Тігіпком - політолог

Не виключено, що у другому турі український виборець обиратиме між Порошенко та Тігіпко. У свою чергу Юлія Тимошенко припустилась помилки, будуючи свою виборчу кампанію на інформаційній війні з основними конкурентами. Таку думку УНН висловив політичний аналітик Павло Нусс.

«Тепер особисто для мене стало зрозумілим, чому Юлія Володимирівна прийняла рішення про налагодження політичного діалогу між Порошенко та собою. Нагадаю, що штабом Тимошенко було прийнято рішення про ескалацію напруги між основними кандидатами, і риторика Тимошенко за останні два-три дня значно змінилась. Причина в соціології. Юлія Тимошенко перемістилась на третю сходинку в соціологічному опитуванні, її місце посів Тігіпко»,— зазначив він.

За словами політолога, не виключено, що у другому турі український виборець обертатиме між Порошенко та Тігіпко.

«Юлія Тимошенко припустилась помилки, будуючи свою виборчу кампанію на інформаційній війні з основними конкурентами. Використання мінусових технологій в сучасній політичній війні на рівні виборів президента — не ефективний спосіб маніпулювання, тому раджу іншим кандидатам не припускатися подібної помилки. Повертаючись до соціології. Особисто в мене відсутні аргументи вважати, що вибори президента України не можуть відбутися в один тур. Кандидат Порошенко набирає на сьогодні понад 40%, це майже на 7-8% більше ніж попередні данні. За 10 днів 7 відсотків. А це означає, що за 14 виборчих днів шоколадний король може стабільно набрати понад 51%»,— пояснив П.Нусс.

Нагадаємо, сьогодні були оприлюдненні дані всеукраїнського телефонного опитування, проведеного компанією ГФК Юкрейн 6-8 травня. Порошенка готові підтримати більше 40% опитаних. Другим в рейтингу телефонного опитування — виявився Сергій Тігіпко — у нього 9% відсотків. За ним — Юлія Тимошенко з майже таким самим результатом. Решта кандидатів в порядку зниження рейтингу розташувалися так — Олег Ляшко, Анатолій Гриценко, Ольга Богомолець, Добкін, Симоненко Тягнибок і Дмитро Ярош.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!