Пашинський обіцяє розкрити тіньові механізми, які призвели до трагедії в Одесі

«Вчора був етапований начальник міліції Одеси, якого наш суд відпустив під заставу. Я, як посадова особа вважаю, що дії цього судді підпадають під статтю Кримінального кодексу. І якщо в понеділок не буде розпочато виробництво проти цього судді, я буду вважати, що швидше за все, існує якась корупційна схема»,— сказав.

В.о. голови адміністрації президента України Сергій Пашинський вимагає притягнути до відповідальності суддів, слідчих і прокурорів, через дії яких досі не понесли відповідальність особи, обвинувачені в спричиненні трагічних подій в Одесі. Про це він заявив на брифінгу в неділю, 11 травня, в Києві, інформує Інтерфакс-Україна.

Пашинський зазначив, що раніше повідомляв, що екс-начальник ГУ МВС України в Одеській області Дмитро Фучеджі перебуває під домашнім арештом. Але зʼясувалося, що слідчі навіть не оформили цей запобіжний захід.

«У мене була розмова з генпрокурором. І я вимагаю притягнути до відповідальності тих слідчих прокуратури і тих прокурорів, які працюють у цій справі, і назвати їх прізвища»,— зазначив він.

Пашинський вважає, що такі епізоди є прикладом незбалансованості і відсутності координації між правоохоронними органами України та проявом тих проблем у правоохоронній і судовій системі, які існували за попередньої влади.

Раніше Пашинський пообіцяв, що «найближчими днями ми вже зможемо надати інформацію про ті тіньові механізми та пружини, які привели дійсно до надзвичайної трагедії, яка була в Одесі».

Щодо розслідування обставин виникнення пожежі у одеському будинку профспілок, в.о. Глави АПУ зазначив: «Запрошені міжнародні фахівці і ми абсолютно чітко даємо гарантію, що всі факти,епізоди будуть ефективно розслідувані».

Нагадаємо, у ході заворушень і пожежі в Будинку профспілок в Одесі 2 травня загинули 46 людей, більше 200 отримали поранення. 11 травня стало відомо, що в лікарні загинув ще один поранений у тих подіях.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!