Н.Савченко утримують у жорстких умовах - адвокат

Умови утримання української льотчиці Надії Савченко в московському СІЗО-6 жорсткіші, ніж були в слідчому ізоляторі у Воронежі. Про це у Twitter повідомив адвокат українки Микола Полозов.

«Зустрівся з Надією Савченко в СІЗО-6. Її утримують у спецблоці. Через камеру сидить рязанський депутат, а в сусідніх — злодії в законі. Умови утримання Савченко в СІЗО-6 жорсткіші, ніж в СІЗО-3 в Воронежі. Тут їй заборонили тримати особисті записи — відібрали і порвали щоденник»,— повідомив адвокат.

З його слів, українській льотчиці забороняють спілкуватися з іншими увʼязненими і навіть на прогулянку виводять, коли нікого немає. «Пошта теж поки не доходить»,— додав М.Полозов.

«У СІЗО Савченко намагаються „обробляти“ — підіслали опера українця, родом зі Словʼянська. Той безуспішно лякає великим терміном»,— зазначив він.

Як відомо, СК РФ пред’явив українській льотчиці Н.Савченко звинувачення в участі у вбивстві двох співробітників ВГТРК 9 липня.

За версією слідства, під час військових дій в районі Луганська в червні поточного року Савченко, будучи оператором-навідником вертольота Мі-24, вступила в батальйон “Айдар”.

Російські слідчі обвинувачують Н.Савченко, що дізнавшись координати розташування групи російських журналістів ВГТРК та інших цивільних осіб під Луганськом, вона передала їх, після чого саме по ним був проведений мінометний обстріл, в результаті якого загинули співробітники ВГТРК Ігор Корнелюк і Антон Волошин.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!