Cуд залишив під вартою колишнього «беркутівця» Зінченка

Апеляційний суд Києва залишив під вартою колишнього співробітника спецпідрозділу МВС «Беркут» Сергія Зінченка, підозрюваного у розстрілах учасників акції протесту на Майдані в лютому цього року. Таке рішення суд ухвалив на засіданні в понеділок, 29 вересня. Захист підозрюваного пiд час засiдання клопотав про його звiльненя, називаючи його арешт незаконним, але суд це клопотання не задовольнив. Також Апеляцiйний суд Киева залишив у силi рiшення Печерського суду про утримання пiд вартою колишнього бiйця спецiального пiдроздiлу «Беркут» Павла Аброськiна, пiдозрюваного в розстрiлi 39 активiстiв Євромайдану.

Нещодавно Печерський райсуд Києва змінив запобіжний захід із взяття під варту на домашній арешт колишньому командиру роти «Беркута» Дмитру Садовнику, підозрюваному у масовому розстрілі людей на Майдані.

Генеральна прокуратура підготувала на це рішення апеляційну скаргу. Засідання суду в цій справі перенесли, бо Садовник заявив, що його адвокат несподівано захворів, і попросив суд перенести засідання. Підозрюваному призначили державного адвоката. 26 вересня, коли мав відбутися розгляд апеляції, адвокат заявив, що Садовник перебуває на лікуванні, а тому не може з’явитися на судове засідання.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!