Новоспечена «опозиція» тягне в Раду Льовочкіна з Новинським

У другій десятці виборчого списку «Опозиційного блоку» опинилися бізнесмен Вадим Новинський, колишній глава адміністрації Януковича Сергій Льовочкін з сестрою Юлією та менеджери з підприємств Ріната Ахметова.

Про це повідомляє Бі-бі-сі з посиланням на свої джерела.

До цього новоявлена «опозиція» оприлюднила лише першу десятку, у якій опинились Юрій Бойко, Олександр Вілкул, Михайло Добкін, Вадим Рабінович, Олексій Білий, Сергій Ларін, Нестор Шуфрич, Наталя Королевська, Тетяна Бахтєєва та Микола Скорик.

Повний список блоку мали затвердити 15 вересня, але він так і не був оприлюднений.

Одинадцяте місце «Опозиційного блоку» зайняв відомий олігарх, який у 2012 році отримав українське громадянство Вадим Новинський.

Видання Forbes оцінює його статки у 1,4 млрд гривень.

Дванадцяте місце дісталось главі президентської адміністрації часів Януковича Сергію Льовочкіну.

Тринадцяте місце посів депутат від Партії регіонів Юрій Воропаєв.

На чотирнадцятому місці опинився Тарас Козак, відомий бізнесмен, який наразі є членом координаційної ради всеукраїнського громадського руху «Український вибір» Віктора Медведчука. Також він є депутатом Львівської обласної ради.

П’ятнадцяте місце дісталось Володимиру Гусаку — директору із закупівель компанії «Метінвест Холдинг», яка належить бізнесмену Рінату Ахметову.

Шістнадцяте місце посідає сестра Сергія Льовочкіна Юлія. Вона є депутатом ВР, яку обирали від Партії регіонів по округу в Криму.

Сімнадцяте місце у списку отримав комерційний директор металургійної компанії «УкрМет» Андрій Кисельов.

Вісімнадцяте місце дісталось депутату, який обирався від Партії регіонів Івану Мирному.

На дев’ятнадцятому місці опинився Юрій Мороко, який кілька разів був депутатом парламенту від ПР, але на останніх виборах до Ради не пройшов.

Замикає двадцятку «Блоку» Юрій Мірошниченко, який нещодавно очолив «Партію розвитку України».

Далі у списку зустрічається чимало відомих прізвищ, зокрема, міністр уряду Азарова Дмитро Колесніков, колишній губернатор Чернівецької області Михайло Папієв, депутат від ПР Олександр Долженков, уповноважений з прав дитини за часів Януковича і колишній член команди «любих друзів» Юрій Павленко та інші.

Всього «Опозиційний блок» складається зі 195 кандидатів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!