В.Гройсман: захід про тимчасові відключення від електроенергії передбачений, але не впроваджений

Захід про тимчасові відключення від споживання електроенергії передбачений, але не впроваджений. Вчорашні відключення в Києві – це питання виключно погодних умов та аварійних відключень. Про це в ефірі “5 каналу” сказав віце-премʼєр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

“Найгірший сценарій – це тимчасові відключення міст, областей, районів від споживання електроенергії, якщо у нас буде зберігатися дефіцит вугілля. Такий захід передбачений, але він не впроваджений”,— сказав урядовець.

“Ми маємо пройти стабільно цей опалювальний сезон, в тому числі по електроенергії, але будемо задіювати сценарії, відповідно до наших можливостей. Якщо ми будемо бачити, що у нас є дефіцит газу, відповідно у нас є графік, наприклад, як ми будемо відключати підприємства для того, щоб забезпечити житло та бюджетну сферу”,— розповів він.

Водночас він зазначив, що можливо дефіцит газу буде покритий мазутом, але в Україні тільки 1,5 десятка ТЕЦ можуть працювати на мазуті.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!