Нардеп: Українці сьогодні готові до реформ

Сьогодні українцям потрібні реформи. І завданням наступного парламенту стане проведення системних реформ. Про це в ефірі телеканалу “TBi” заявив народний депутат від фракції “УДАР” Павло Розенко.

“Сьогодні спостерігається величезний попит українського суспільства на проведення реформ. Зміни потрібні не сходу чи заходу, а всій нашій державі. Ми маємо робити це не для МВФ, а для нас самих”, — зазначив він.

На думку депутата, Україна вже на півроку запізнилася з реформами. “Кажуть, на це були об’єктивні причини. Але я повністю підтримую слова президента про те, що війна не є причиною відсутності реформування”, — сказав він.

За словами Розенка, зараз час дати старт реформам. А дороговказом для їх реалізації, додав він, стане підписана Україною Угода про Асоціацію з ЄС.

“Для влади в цілому зараз спростилося це питання. Україна підписала Угоду з ЄС, ось наш план реформ і дороговказ. Реалізація цього документу, де є чіткий напрямок буквально по кожному сектору економіки, з ключовою метою — щоб Україна в майбутньому стала повноцінним членом Євросоюзу”, — наголосив “ударівець”.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!