ЦВК зареєструвала списки «Народного фронту», «Сильної України» та партії «5.10»

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатів у народні депутати від політичних партій «Народний фронт», «Сильна України», «5.10» по багатомандатному загальнодержавному виборчому округу на позачергових виборах до Верховної Ради 26 жовтня.

Відповідні рішення члени Центрвиборчкому прийняли на засіданні у вівторок ввечері, повідомляє кореспондент Укрінформу.

До списку «Народного фронту» увійшли 222 особи на чолі з Арсенієм Яценюком, Тетяною Чорновол, Олександром Турчиновим, Андрієм Парубієм та комбатом «Миротворця» Андрієм Тетеруком.

Першу п’ятірку «Сильної України» склали Сергій Тігіпко, Валерій Хорошковський, Світлана Фабрикант, Андрій Гамов та Ігор Мазепа.

Усього ЦВК зареєструвала 200 кандидатів у народні депутати від партії Тігіпка, водночас відмовивши Святославу Піскуну та ще двом особам.

Політична сила «5.10» йде на парламентські вибори у складі 173 кандидатів на чолі з Геннадієм Балашовим.

Як повідомляв Укрінформ, цього ж дня Центрвиборчком також зареєстрував 17 осіб за списком «Інтернет партії України» Дарта Вейдера, які балотуються до парламенту по багатомандатному виборчому округу.

Крім того, ЦВК вже зареєструвала виборчі списки ВО «Батьківщина» (215 осіб), КПУ (205 осіб), «Громадянської позиції (Анатолія Гриценка)» (146 осіб), «Відродження» (90 осіб) та «Громадянського руху» (34 особи).

Станом на 23 вересня Комісія надала дозвіл брати участь у виборах 1302 кандидатам у народні депутати від партій у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 1070 «мажоритарникам».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!