До Умані вже приїхали понад 12,5 тисяч хасидів-прочан

До міста Умань Черкаської області станом на вечір 23 вересня на святкування 5775 іудейського нового року Рош-га-Шана 24 вересня вже приїхало 12 тис. 656 хасидів-прочан.

Як повідомили у прес-службі Уманського міськвиконкому, в місті вже зареєструвалися 12 тис. 656 хасидів, з яких 20 жінок, 1134 дитини, передає УНІАН.

Прочани приїхали з 6 країн: Ізраїля, США, Великої Британії, Франції, Канади та Німеччини. Кожному іноземцю надається пам’ятка про заходи безпеки під час перебування в Умані.

Найбільш масового приїзду паломників в Умані очікують у найближчі два дні.

Як повідомлялося, до міста Умань Черкаської області цього року на святкування 5775 іудейського нового року Рош-га-Шана 24 вересня, незважаючи на складну ситуацію в Україні, приїде рекордна кількість засидів – понад 35 тис. паломників з 25 країн.

Торік новий рік за іудейським календарем біля могили цадика Нахмана тут зустріли майже 30 тис. паломників з 16 країн, переважно з Ізраїлю.

Щороку в Умані збираються прихильники іудейської течії хасидизму. Раббі Нахман із Брацлава (1772-1810) — засновник брацлавського (бресловського) хасидизму. Похований в Умані на єврейському кладовищі. Могила цадика – одна з найшанованіших святинь хасидів, місце щорічної масової прощі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!