А.Гриценко: вся країна вимагає дострокових виборів до ВР

Якщо народні депутати самі не зрозуміють необхідності переобрання Верховної Ради, дострокові парламентські вибори має оголосити президент. Про це в ефірі «Національних дебатів» на Першому національному телеканалі заявив кандидат на пост президента України Анатолій Гриценко.

“Дострокові парламентські вибори — це вимога часу. Я об’їхав вже майже всю країну. Буквально всюди люди вимагають дострокового переобрання і парламенту, і місцевих органів влади”, — сказав він.

“Ми бачимо, що більшість у парламенті є лише на папері. Вона неспроможна приймати рішення. Навіть елементарні питання, скажімо, позбавлення повноважень депутата, який добровільно написав заяву, така більшість не може вирішити”, — зазначив політик.

“Якщо ВР не усвідомить сама, що вона повинна піти на переобрання, президент, обраний десятками мільйонів людей, отримавши довіру і підтримку, зможе це зробити, спираючись на людей. Як на Майдані примусили піти попередню владу, так само змусять цю ВР піти на дострокові вибори”, — наголосив Гриценко, додавши, що дострокові парламентські вибори, на його думку, мають відбутися у жовтні цього року.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!