Кличка 100 днів «просили, благали і лякали»

Київський міський голова позитивно оцінює результати своєї роботи протягом перших місяців присутність на посаді мера української столиці.

Про це він заявив під час презентації звіту за результатами 100 днів роботи у кріслі столичного голови, передає кореспондент Укрінформу.

«Минуло вже 100 днів з часу, коли я прийшов на посаду мера… Сьогодні я прийшов звітувати, що ми зробили, що плануємо зробити, які виклики на сьогодні стоять перед нами. Упевнено можу сказати, що в першому раунді, нелегкому раунді, наша команда перемогла»,— зазначив Кличко.

Серед найбільших проблем, із якими довелося одразу зіштовхнутися, мер Києва назвав корупцію, зруйновану вертикаль влади та недолік бюджету.

Кличко розповів, що за цей час у столиці провели загальний аудит всіх сфер життєдіяльності міста, оновили керівний склад КМДА, глав районів та більшості комунальних підприємств, а також відкрили доступ громадян до публічної інформації столичної мерії.

«Ми провели аудит, припиняємо дію корупційних схем, звільняємо корупціонерів, звільняємо представників старої влади. Опір, я хочу сказати, скажений. І просили, і благали, і погрожували, і лякали, усе, що завгодно»,— підкреслив він.

Крім того, Кличко наголосив, що за час його присутність на посаді мера зменшився недолік столичного бюджету, вжито низку заходів з енергоефективності й енергозбереження та вирішено деякі транспортні проблеми.

Столичний голова також зазначив, що продовжує вирішувати питання з незаконними «земельними оборудками» й МАФами.

Водночас він поділився з громадою своїми планами на майбутнє.

«Із 1 листопада запрацює відкрита інформаційна система, де знаходитимуться дані усіх обʼєктів міської інфраструктури, земельних ділянок, інвестпроектів та планів забудови",— зауважив Кличко.

Він також висловив сподівання, що незабаром буде уведено єдиний електронний квиток, затвердять новий Генплану й розпочнуть реформування сфери дошкільної освіти, охорони здоровʼя та ЖКГ.

„Нам потрібно багато ще зробити, ще є багато планів. Тільки разом із киянами ми зможемо це зробити, Кличко один не вирішить всіх проблем“,— резюмував Київський голова.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!