У Празі закликали світових лідерів надати Україні всебічну допомогу

На Староміській площі у Празі в рамках кількамісячної акції «SavEUkraine – Maidan International, Prague», яку організовує спільнота Kaputin (Demokraté — zastavme Putina / Демократи — зупинимо Путіна), відбувався збір підписів під декількома петиціями до представників чеської влади, політичних діячів європейських країн та країн-членів НАТО.

В текстах петицій звертається увага на відсутність з боку світових лідерів рішучих дій щодо запровадження дієвих санкцій стосовно РФ і робиться акцент на наданні всебічної допомоги Україні.

За декілька днів петиції підписало більше 900 людей з різних країн світу і, зокрема, відомі чеські громадські та політичні діячі, серед яких, наприклад, сенатор, письменник і журналіст Яромір Штєтіна, дипломат і перекладач Карел Штіндл, правник і педагог Павел Свобода, колишній депутат Мартін Палоуш, економіст Лудєк Нідермаєр, журналіст і перекладач Лубош Добровський, політолог і публіцист Богуміл Долежал та інші.

Нагадаємо, що починаючи з літа цього року, у Празі вже відбулося шість «майданів», про які раніше писала Укргазета.eu. Водночас, упродовж двох днів 20-21 вересня на Староміській площі заплановано провести дводобову акцію протесту "Великий Майдан «За вашу і нашу свободу!». З програмою акції можна ознайомитися на сторінці товариства Prague Maidan BLOG у Фейсбуці.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!