Проект YanukovychLeaks нагородили у Німеччині, гроші підуть «патріотам на Сході України»

Німецька ініціатива «M100» нагородила «особливим призом» український проект YanukoychLeaks за викриття системи корупції за президентства Віктора Януковича. Серед засновників проекту YanukoychLeaks — журналіст Радіо Свобода Наталія Седлецька, яка з липня веде програму «Схеми» на Першому національному телеканалі, що є спільним проектом мовників. ​​​​У німецькому Постдамі їй та колезі з проекту, журналісту-розслідувачу Катерині Каплюк нагороду вручив Крістофер Волкер, виконавчий директор американського Фонду підтримки демократії.

Седлецька оголосила, що грошову нагороду у шість тисяч євро учасники проекту YanukoychLeaks вирішили віддати на «потреби патріотів на Сході України».

Премію M100 Media Awards заснували в Німеччині в 2005 році. До складу журі входять шеф-редактори, директори та видавці німецьких ЗМІ.

Головний приз M100 Media Award цього року здобув мер Києва Віталій Кличко за внесок у розвиток української демократії та роль у подіях на Майдані. Приз йому вручив міністр закордонних справ Австрії Себастіан Курц.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!