В.Янукович молодший запевнив, що ні у нього, ні у його батька немає рахунків за кордоном

Віктор Янукович молодший, заявив, що ніяких закрдонних рахунків у нього та у його батька немає. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, рівень українських ЗМІ опустився сьогодні до демонстрації нижньої білизни, і додав, що його аніскільки не дивує той потік брехні, який щодня вливають в голови українським громадянам.

Але кожна дія вимагає дії у відповідь. Тому, давайте по порядку.

«Як я вже неодноразово говорив — ніяких рахунків не тільки в мене, а й у Президента немає. Так що і заарештовувати нічого, а інформаційні вкидання ЗМІ про якісь 200 мільйонів доларів, які мають відношення до Президента, і нібито заарештовані у Швейцарії,— найчистіший фейк. Знайдіть, будь ласка, хоч один рахунок. Надасте, тим самим, величезну послугу, оскільки щодня до нас звертаються і просять про допомогу люди, а ми б змогли таким чином допомогти ще більшій кількості нужденних»,- зазначив Янукович-молодший.

«Незважаючи ні на що, нинішньому узурпасторскому режиму ніяк не дає спокою моя нерухомість в Донецькій області. До речі, свій будинок у декларації я вказував з моменту мого обрання до Парламенту. Систематично, в мою відсутність, туди „навідуються“ гості з обшуками. Причому, двічі було якесь рішення суду, а зовсім недавно, без будь яких підстав (документів), приїжджав натовп озброєних до зубів людей, ніби вони зібралися брати штурмом Бастилію, лякали людей і нишпорили по будинку в пошуках чудасій, яких я ніколи не мав»,- додав він.

За його словами, люди, які проводии обшук перерили його особисті речі.

«Що вкрали — точно не можу сказати, але, мабуть, шукали не мою нижню білизну, а немислиму кількість грошей. Про ці гроші сьогодні часто говорять країни Європи і несамовиті представники цих країн в Україні, яких я вважаю справжніми ворогами, нелюдами і руйнівниками нашої колись прекрасної держави. Їх навіть не можна назвати популістами, ні, вони ще страшніше, тому що жага влади перекрила їм здоровий глузд»,— зазначив він.

Також Янукович закликав не нишпорити в його речах в пошуках не існуючих грошей. Так як, наступного разу, «для вас подібні екскурсії можуть дуже погано закінчитися».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!