В.Коновалюк закликав Ю.Тимошенко і П.Порошенка забути про особисті амбіції

У Вашингтоні відбулася прес-конференція кандидата в президенти Валерія Коновалюка з журналістами провідних світових ЗМІ. Використовуючи цю можливість, політик звернувся до лідерів президентської гонки в Україні — Юлії Тимошенко і Петра Порошенка і закликав їх до того, щоб кандидати на пост президента не використовували вибори, як засіб для задоволення особистих амбіцій: “Країна зараз перебуває у вкрай важкій ситуації і якщо Порошенко і Тимошенко розраховують на підтримку світової спільноти, то повинні представити свої плани виходу України з кризи”, — написав Коновалюк на особистій сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що днями, кандидат у президенти, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила, що тільки вона зможе провести необхідні країні політичні зміни. Більше того, лідер партії “Батьківщина” впевнена, що, якщо переможе лідер передвиборної гонки Петро Порошенко, то Україні доведеться пережити ще одну революцію.

У відповідь на це, в штабі Порошенка звинуватили Юлію Тимошенко в тому, що вся її виборча компанія сконцентрована на очорненні і дискредитації її головного опонента.

На думку доктора економічних наук Коновалюка, який отримав вчений ступінь в Німецькій фінансовій академії Мюнхена, Україна зараз як ніколи потребує рішучої реанімації економіки.

Тим часом, професійних економістів, які розуміють, що для цього потрібно зробити, і які конкретні економічних реформи потрібно провести, серед кандидатів у президенти не так багато.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко свого часу була відрахована з другого курсу Дніпропетровського гірничого інституту за академічну заборгованість з вищої математики. І хоча пізніше Тимошенко перевелася на економічний факультет Дніпропетровського державного університету “Економічна кібернетика”, диплом у лідера “Батьківщини” за спеціальністю “Економіка праці”.

Петро Порошенко, в свою чергу, закінчив факультет міжнародних відносин і міжнародного права Київського державного університету.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!