РНБО: підпал кабелів між Київською телевежею та НТКУ – класична диверсія

Заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар назвала загорання кабелів класичною деверсією. Про це вона на своїй сторінці у facebook.

“Логіка російських спецслужб досі базується на вченні Леніна про першочергові “пошту, телефон, телеграф”. Ще вчора правоохоронні структури взяли під посилену охорону телевишку та інші об“єкти критичної інфраструктури в Києві. На територію “карандаша” на Сирці диверсантам потрапити не вдалося. Тому, за попередніми даними, підпалили кабелі в колодязі, доступ до якого є з вулиці, кинувши всередину запалювальну суміш. Знають про такі колодязі тільки профі… Класична диверсія. За кілька годин локалізували пожежу та відновили мовлення телеканалів. Всі вже в ефірі", — написала В.Сюмар.

Нагадаємо, голова КМДА Володимир Бондаренко розповів про причини загорання технічних засобів на НТКУ і наголосив, що це не диверсія, а коротке замикання.

«Це не диверсія. Пожежа виникла через коротке замикання. Не було ніякого вибуху»,— наголосив В.Бондаренко.

Він запевнив, що цю пожежу буде ліквідовано найближчим часом.

За його словами, що на місці події працюють працівники ДСНС.

Як повідомлялось раніше, сьогодні вночі близьно 4 години сталося загорання кабелів у тунелях між Київською телевежою та приміщенням Національної телерадіокомпанії України.

Рятувальники повідомили про серйозну шкоду нанесену вогнем та нарікають на складність операції з гасіння пожежі у зв'язку з тим, що у шахтах, в яких горять кабеля йде напруга у 350 вольт.

На місці події наразі перебуває велика кількість пожежних машин та фахівців.

Нагадаємо, раніше повідомлялось українські телеканали Інтер, Перший національний, Мега, Ентерфільм, К1, К2, НТН, Гамма та Хsport з невідомих причин перервали мовлення через супутник.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!