Зустріч Ю.Тимошенко з виборцями у Херсоні пройшла з використанням адмінресурсу - П.Нусс

Організація зустрічі кандидата в президенти України Юлії Тимошенко з виборцями Херсонського регіону відбувалась з численними порушеннями та використанням адміністративного ресурсу. Такі дані надали не тільки активісти громадянської мережі «ОПОРА» але й місцеві активісти. Про це у соцмережі facebook написав політичний аналітик Павло Нусс.

«За їхніми словами, перед зустріччю штаб кандидата в президенти надавав вказівку виконавчій влади міста та області з вимогою забезпечити необхідною кількістю присутніх на зустрічі з пані Тимошенко. Місцевий бізнес регіональний бізнес „Батьківщини“ мав профінансувати візити Тимошенко та збір „виборців“,— пише політолог.

За його словами, використання адміністративного ресурсу під час виборів відбувається за будь-якої влади.

»Фактично використавши цей інструмент сьогодні Юлія Тимошенко має понести за це політичну відповідальність, адже державна влада яка зосереджена в її руках та партії не належить ані їй, ані партії, так як мандат довіри саме цій політичній силі народ не давав після повалення режиму Януковича. Більш того. У своїх промовах перед виборцями та активістами її партії Тимошенко критикує «владу олігархії» і видає свою кандидатуру від опозиційного табору. Це вже серйозна політична маніпуляція, адже Юлія Тимошенко на сьогодні є головою партії влади, яка контролює понад 70% так званих партійних квот кадрового перерозподілу. Я її не критикую за це. Це боротьба. Брудна, але політична",— вважає П.Нусс.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!