Хтось свідомо сіє паніку – журналіст із Маріуполя

Щодо становища навколо Маріуполя «хтось свідомо сіє паніку», написав сьогодні ввечері у фейсбуці журналіст і правозахисник Костянтин Реуцький, який перебуває в місті. За його словами, «вкиданням» є фотографії з підписами на кшталт «Маріуполь обстріляли з «Градів», на яких видно вогонь чи дим від пожежі — це на околиці міста горить сухий очерет у місці, куди ні снаряди, ні ракети не падали, наголошує журналіст.

Пожежники кажуть, що сьогодні весь день виїжджають на місця займання сухих рослин — вони чи то спалахують через спеку, чи їх підпалюють навмисне.

«Коли ми зупинилися, щоб зробити ці знімки, до нас спеціально підійшов якийсь чоловік і, переконавшись, що ми телевізійники, начитав доладний текст про те, що ми бачимо наслідки обстрілу міста «градами» з Безіменного (село, зайняте сепаратистами й російськими військами). Із такою ж упевненістю «натер» він і про руйнування в мікрорайоні Східний. На цьому і «спалився». Хто цей чоловік і нащо він це робить, не ясно», — написав Реуцький.

Він додав, що близько 7-ї вечора дійсно з «градів» обстріляли український блокпост за кілька кілометрів від Маріуполя, але він вцілів, лише навколо горять поля. А в самому місті все тихо.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!