В «Батьківщині» пояснили, чому Рада сьогодні не голосувала воєнний стан

Голова Верховної Ради Олександр Турчинов переконав нардепів не голосувати в четвер постанову про введення воєнного стану на Донбасі, тому що у Президента є упевненість в мирному рішенні конфлікту найближчим іноді.

Про це в четвер на брифінгу після закінчення закритого засідання Ради заявив народний депутат від «Батьківщини» Андрій Сенченко, передає кореспондент Укрінформу.

«Також на засіданні говорили про питання введення воєнного стану, і був приготований проект постанови Верховної Ради. Він не був поставлений на голосування. Олександр Турчинов сказав, що у Президента є упевненість (не знаю, на чому вона грунтується) в тому, що найближчими днями може бути деяке мирне рішення»,— сказав Сенченко.

Він також додав, що якщо Путін знову обдурить українську владу, то Рада може зібратися на позачергове засідання для голосування воєнного стану.

«Якщо виявиться, що у черговий раз Путін вводить в оману керівництво нашої країни, і мирна розвʼязка реально не проглядається, то доведеться збиратися на позачергове засідання парламенту і приймати відповідне рішення»,— сказав Сенченко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!