Південь країни переживе зиму тільки за умови зменшення вартості енергоносіїв - М.Опанащенко

Лідер Ліберальної партії, народний депутат Михайло Опанащенко вимагає від уряду негайно зменшити тарифи на електроенергію, інакше жителі південних регіонів через відсутність газу, вугілля і високу вартість електроенергії ризикують залишитися взимку без тепла в будинках. Про це повідомляє прес-служба партії.

«Вперше за останні десятиліття українці можуть залишитися взимку без тепла в будинках. Є ризик, що традиційних ресурсів для опалення будинків — газу і вугілля — просто не буде. Рівень газифікації деяких українських регіонів сьогодні становить не більше 5%. Особливо це характерно для Херсонщини, Миколаївщини та Запорізької області. У населених пунктах цих регіонів немає можливості отримувати газ для опалення, з поставкою вугілля також існують великі перебої. Але одночасно в південних регіонах -профіцит електроенергії»,— повідомив під час брифінгу у парламенті Михайло Опанащенко.

Лідер Ліберальної партії пропонує окремою постановою НКРЕ збільшити ліміти споживання електроенергії і зменшити її вартість.

«Це дасть людям можливість забезпечувати свої сімʼї повноцінним опаленням в зимовий період. ​​Тому Ліберальна партія вимагає від уряду, щоб населеним пунктам, де немає газопостачання та централізованого теплопостачання, була надана можливість платити за електроенергію за зниженим тарифом по 19 копійок, а ліміти споживання електроенергії були збільшені до 3600 кВт»,— зазначив Михайло Опанащенко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!