Сьогодні 3,5 млн українців пішли до школи

Сьогодні до школи пішло 3,5 млн учнів пішло до школи. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Зазначається, що у Києві в новому 2014-2015 навчальному році майже 29 тисяч першокласників здобуватимуть освіту у 508 загальноосвітніх закладах столиці. Загалом же 1 вересня школи Києва приймуть понад 241 тисячу учнів.

Також цього року у навчальних закладах столиці навчатимуться більше 3,5 тисяч дітей вимушених переселенців зі Сходу та Криму.

Нагадаємо, навчальний рік на Донбасі на контрольованих територія має розпочатись 1 вересня. У тих регіонах, де відбувається АТО, відповідно до наказу Міносвіти, рішення про початок занять у школах повинні приймати місцеві органи влади, виходячи з поточної ситуації в тому чи іншому місті чи районі.

При цьому для донецьких студентів навчальний рік розпочнеться з 1 жовтня. Нагадаємо, що через напружену суспільно-політичну ситуацію в регіоні студенти в минулому навчальному році не здали сесії. Скласти ЗНО вони зможуть у вересні.

На Луганщині навчальний рік сьогодні розпочнеться у 246 загальноосвітніх навчальних закладах. Не відкриються школи у Кіровську, Стаханові та Лутугіне – Луганська ОДА. Додамо, що навчальний рік у Луганську не зможе розпочатись, школи для луганських дітей відкриють у місті Щастя.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!