Баррозу — Путіну: Москва заплатить високу ціну за вторгнення в Україну

Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу заявив Президенту Росії Володимиру Путіну, що Москва заплатить високу ціну, якщо у подальшому дестабілізуватиме Україну та весь регіон.

Про це йшлося у під час телефонної розмови між політиками, яка відбулася у пʼятницю за ініціативи європейської сторони, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Президент Єврокомісії передав Президенту Путіну суворе засудження фактів реального набіг і проведення операцій на українській землі російськими військовими підрозділами… ЄС вже чітко заявив, що подальша дестабілізація в Україні і в регіоні матиме високу ціну»,— наголосили у Єврокомісії.

У повідомленні відзначається, що під час розмови відбувся дуже відвертий обмін думками, під час чого європейський керівник висловив глибоке занепокоєння поточними подіями і ситуацією в Україні.

Особливо, підкреслюється, що такі дії РФ вступають у повну суперечність зусиллями Єврокомісії щодо прагматичного вирішення питань відносно імплементації Угоди про асоціацію, включаючи поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі, а також у відносинах між Україною і Росією у сфері енергетики.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!