«Батьківщина» відмовила Яценюку в участі у виборчому списку

Яценюк претендував на перше місце у передвиборчому списку при підписанні коаліції з Президентом країни Петром Порошенко.

Як повідомили джерела «Обозревателю», премʼєр пояснював це тим, що не хоче, щоб «Батьківщина» перетворилася на «партію лузерів». «Так ви ж камікадзе, який список?», ― відповіла на це керівник «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Разом з Яценюком зі списку вибули спікер Верховної Ради України Олександр Турчинов, міністр юстиції Павло Петренко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і ряд членів партії «Фронту змін».

Разом з тим, на сайті «Батьківщини» підкреслюється, що Статут партії визначає, що серед іншого всі члени партії повинні «сприяти перемозі кандидатів від партії на виборах до органів державної влади та місцевого самоврядування, вести за них агітацію серед населення». При цьому нагадується, що зʼїзд партії ще 29 березня 2014 року одноголосно проголосував за висунення кандидатом на посаду президента України Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, вчора голова української держави Петро Порошенко виступив із зверненням до народу. В ньому він закликав усіх українців прийти на дострокові вибори нового парламенту, які відбудуться 26 жовтня 2014 року. Стара коаліція розпалася 24 липня.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!