Необхідно створити міністерство з питань Криму - С.Льовочкін

На думку екс-голови Адміністрації Президента С.Льовочкіна, уряд не вживає заходів, спрямованих на повернення АРК Крим Україні. Про це він заявив e інтервʼю журналу «Фокус».

Зокрема, Сергій Льовочкін вважає, що для повернення анексованого Криму в Україну має бути створено профільне відомство.

«Необхідно створити центральний орган виконавчої влади — міністерство з питань Криму, яке зобовʼязане виробляти й реалізовувати державну політику. Крим має бути повернений. Поза сумнівом, Україні потрібно використовувати для цього всі можливості»,— заявив він.

Як відомо, ініциатива створення міністерства з питань Криму або ж введення посади віце-премʼєра з питань Криму обговорюється вже протягом більше аніж півроку. Однак, до цього часу жодних відповідніх кадрових ришень Урядом поки що не прийнято.

Серед найбільш вірогідних кандидатів на посаду уповноваженого з питань Криму ЗМІ називають директора Кримського експертного центру Олексія Стародубова.

Як раніше повідомлялось, за словами О.Донія, Державна служба з питань Криму, яка нещодавно була утворена відповідним рішенням КМУ, діє поки що лише “на папері”, оскільки, чим вона наразі займається, поки що невідомо.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!